top of page

İbrahim Çeşmecioğlu ile Söyleşi

Silivrili yazar İbrahim ÇEŞMECİOĞLU ile söyleşi/imza günümüz dün Ozan Kitabevi ve derneğimiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Silivri ve çevresinden pek çok kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz etkinlikte, yerel bir edebiyat figürü olan değerli konuğumuz İbrahim ÇEŞMECİOĞLU ile kültür, sanat, edebiyat ve yazarlık hayatına dair pek çok konuya değindik. Söyleşinin ardından katılımcılardan da gelen soruları da cevaplayan ÇEŞMECİOĞLU katılımcılarla birlikte Silivri'de sanat ve sanatçıya dair pek çok konuda fikir paylaşımında bulundu.


Bizlerin davetini kırmayarak etkinliğimize konuşmacı olarak katılım sağlayan yazarımız İbrahim ÇEŞMECİOĞLU başta olmak üzere, Silivri ve çevre ilçelerden etkinliğimize katılan, bizleri onurlandıran ve Silivri'deki kültür, sanat, edebiyat adına kalıcı bir iz bırakan tüm konuklarımıza Silivri Tarihi Kültürel Mirası Koruma Eğitim ve Araştırma Derneği olarak teşekkür ederiz.


Bu söyleşi ile birlikte başlangıcını yaptığımız etkinlik takvimimizin artık düzenli olarak her ay devam edeceğinin çağrısını yaparak herkese aydınlık yarınlar diliyoruz..


Silivri Tarihi Kültürel Mirası Koruma Eğitim ve Araştırma DerneğiEtkinlik Notu: Etkinlik videosu derneğimizin Youtube kanalında yayınlanacaktır.


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page